Liderlik Programları

Yöneticilikten liderliğe uzanan yol oldukça uzun ve yorucu. Bu yolun neresinde olursanız olun Paramita Partners yanınızda…
01

Yeni Yöneticinin İlk 100 Günü

Çalışanları yönetici ilan edilmeleriyle birlikte hiç tanımadıkları bir dünyaya adım atarlar. Bu yeni dünyada yalnız başlarına yürürken el yordamıyla keşifte bulundukları dönemde farkındalıkları için çalışan bir ekip yeni yöneticiye çok şey katar. Paramita Partners tarafından; taze yöneticilerin en çok ihtiyaç duydukları alanlarda kurgulanan 100 günlük bir programla öneticiler en verimli şekilde organizasyonlarına katkı sağlayabilirler.

02

Üst Yönetime Hazırlık

Başarılı organizasyonların en büyük becerisi yönetim kadroları için gerekli hazırlığı planlamaları ve gerekli yatırımı yapabilme öngörüleridir.
Paramita Partners; koçluk ve mentorluk yetkinliklerini bir arada kullanarak tamamen kişiye özel, hiçbir sınıf eğitimi barındırmayan bir yıllık üst yönetime hazırlık programlarıyla yöneticilerinizin potansiyel gelişim noktalarında ölçülebilir gelişim sağlar.

03

Üst Yönetimde İlk 100 Gün

Üst yönetimdeki ilk günler en önemli ancak en zor günlerdir. İster aynı organizasyonda ister yeni bir organizasyonda göreve başlanan ilk günler aynı anda hem güçlü bir iletişim kurmayı, doğru kararlar almayı, organizasyonu ve bireyleri tanımayı ve takım olmayı gerektirir. İşte tam da bu dönemde farklı alanda birikimlere sahip bir kadro size daha yaratıcı bir yönetici, daha iyi bir iletişimci, riskleri öngören ve doğru kararlar alan bir lider olma yolunda verim ve hız katar.

Ekibimizden biriyle
daha detaylı bir görüsmeye ne dersiniz?

© Paramita Partners. All rights reserved. Powered by SODA* Istanbul.