Anıl Erkan

Kurucu

ICF onaylı Gestalt Coaching Programı mezunu deneyimli bir koç olan Anıl Erkan iş hayatında 25 yıllık bir kariyere sahiptir.

Arthur Andersen, PricewaterhouseCoopers, Citibank ve Mazars gibi şirketlerde iç denetim ve risk yönetimi alanlarında uzmanlıktan yöneticiliğe uzanan bir kariyerin ardından STFA Holding’de Kurumsal Risk Yönetimi Başkanlığı (CRO) yaptı. Ortakları arasında yer aldığı Ginini Türkiye’de iç denetim, risk yönetimi ve danışmanlık projelerine liderlik eden Anıl halen Smart Energy Holding’de Risk Yönetiminden Sorumlu Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Anıl ayrıca Management Center Türkiye’de de koç, danışman ve eğitmen olarak hizmet vermektedir. Anıl KRYD, Kurumsal Risk Yönetimi Derneği’nin de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Gestalt Coaching programının yanısıra Liderlikte ve Koçlukta Ustalık eğitimini de tamamlayan, ayrıca takım koçluğu ve karar almaya yönelik Derin Demokrasi eğitimlerine devam eden Anıl, Yenibirlider Derneği’nde de Türkiye’nin önde gelen kurumlarında kariyerlerine devam eden lider adaylarına koçluk yapmaktadır.

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden yüksek şeref derecesi ile mezun olan Anıl, Koç Üniversitesi’nde Executive MBA programının ilk mezunlarındandır. Anıl, kendi kişisel gelişim yolculuğu için doğu felsefeleri ve öğretileri ile yakından ilgilenmekte ve 2014 yılından beri de Dharma yoluyla çalışmaktadır.


© Paramita Partners. All rights reserved. Powered by SODA* Istanbul.