Organizasyonlar ve bireyler için özel kurgular

Paramita Partners; koçluk, mentörlük ve danışmanlık kurgularıyla organizasyonları oluşturan birey ve takımların ulaşmak istedikleri öteki kıyıya geçişlerinde ihtiyaç duydukları desteği sağlar.

Envanter Destekli Kişisel Gelişim Programları

Paramita Partners, liderlere koçluk, mentörlük ya da takım koçluğu çözümlerini karakter analizi temelli bir yaklaşım ile sunar.

Hedef Odaklı Takım Koçluğu

Paramita Partners takım koçluğu yöntemlerini ihtiyaç duyulan yerlerde ve şekillerde kullanarak araca değil çözüme odaklanır.

Yeni Yöneticinin İlk 100 Günü

Taze yöneticilerin en çok ihtiyaç duydukları alanlarda kurgulanan 100 günlük bir programla yöneticiler organizasyonlarına en verimli şekilde katkı sağlayabilirler.

Üst Yönetime Hazırlık

Paramita Partners; koçluk ve mentorluk yetkinliklerini bir arada kullanarak tamamen kişiye özel, hiçbir sınıf eğitimi barındırmayan bir yıllık üst yönetime hazırlık programlarıyla yöneticilerinizin potansiyel gelişim noktalarında ölçülebilir gelişim sağlar.

Üst Yönetimde İlk 100 Gün

İster aynı organizasyonda ister yeni bir organizasyonda göreve başlanan ilk günler aynı anda hem güçlü bir iletişim kurmayı, doğru kararlar almayı, organizasyonu ve bireyleri tanımayı ve takım olmayı gerektirir.

Bireysel ve Kurumsal Koçluk

Paramita Partners’ın deneyimli koçları yöneticilerinize takıldıkları her konuda yeni bakış açıları kazandırmak ve farkındalıklarına hizmet etmek için sizi bekliyor.

Tanıtım Sunumu 2023

Tanıtım sunumumuzu indirmek için tıklayın. 


Bize ulasın

Bültenimize üye olun

Son gelişmeleri, yeni yazılarımızı, takip edin…

© Paramita Partners. All rights reserved. Powered by SODA* Istanbul.