Ufuk Çarsıbası

Kurucu

Yirmi beş yılı aşkın iş hayatında kariyerine gazetecilik yaparak başlayan Ufuk Çarşıbaşı, son 20 yılda da Türkiye’nin en büyük 100’ü içinde yer alan şirketler ve liderleriyle çalıştı.

Ufuk Çarşıbaşı International Coaching Federation, ICF akredite European Gestalt Coaching okulu mezunu bir yönetici ve iletişim koçudur. Aynı kurumun fasitilasyon ile takım koçluğu eğitimini tamamlamıştır. Yönetici ve lider koçluğunda ustalık sertifikası sahibidir. Derin Demokrasi, Şiddetsiz İletişim, Enneagram, Transaksiyonel Analiz alanlarında eğitimler almaya ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Kurucuları arasında yer aldığı Communication Partner’de iletişim danışmanlığı yapmaya devam eden Ufuk Çarşıbaşı’nın iletişim projelerine liderlik ettiği şirketler arasında Koç, Zorlu, Yıldız Holding (Ülker), Oyak, Sabancı ve Doğuş Grubu şirketleri de bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk oyun koçluğu platformu Bioyunkur.com’un da kurucularından biri olan Ufuk Çarşıbaşı aynı zamanda aile şirketi Çarşıbaşı Gıda’da 4. kuşağa devirden sorumlu yönetim kurulu üyesidir.

Uludağ Üniversitesi İktisat lisans derecesine sahip Ufuk Çarşıbaşı, Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku, ardından da Adschool Marka Okulu Yüksek Lisans programlarına katıldı. Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi, EDU sertifika programında iletişim ve hitabet konulu dersler veren Ufuk Çarşıbaşı evli, bir çocuk babası ve Toplum Gönüllüleri Vakfı, TOG Mütevelli Heyeti üyesidir.


© Paramita Partners. All rights reserved. Powered by SODA* Istanbul.